Farsi | English
 


 
   يكشنبه 28 مهر 1398

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


تبلیغات


       

سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 - کیش؛
نتایج پیکارهای پسران تکواندوکار نوجوان در جام ریاست فدراسیون جهانی



شناسه خبر: 110005   شنبه 11 اسفند 1397 - 09:49

رقابت‌های نوجوانان پسر در سومین دوره مسابقات بین‌المللی جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 امروز (شنبه – 11 اسفندماه) در سالن "المپیک" جزیره کیش برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های نوجوانان دختر و پسر در سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی امروز (شنبه – 11 اسفندماه) با حضور 172 تکواندوکار از 9 کشور اردن، افغانستان، ایران، پاکستان، روسیه، سوریه، عراق، قزاقستان و هند در مجموعه ورزشی المپیک (پسران) و سالن خلیج فارس (دختران) در حال برگزاری است.

مبارزات پسران در اوزان 45-، 48-، 51-، 55-، 59-، 63-، 68-، 73-، 78- و 78+ کیلوگرم طی یک روز پیگیری شد که نتایج زیر بدست آمد:

وزن 45- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
رضا زارع (ایران) - استراحت
اگور شاتالو (روسیه) 2 - لایث الرواشده (اردن) 24
آریان ابراهیم‌زاده (ایران) 6 - متین علی صیف‌الدینی (ایران) 3
سعید عباسیان (ایران) - استراحت
محمدحسن غلامی (ایران) - استراحت
علیرضا حسنی (ایران) 6 - محمود الرلایراه (اردن) 26
علیرضا سنجری (ایران) 14 - امیررضا مددی (ایران) 13
حمیدرضا مرادی (ایران) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
رضا زارع (ایران) 14 - لایث الرواشده (اردن) 24
آریان ابراهیم‌زاده (ایران) 23 - سعید عباسیان (ایران) صفر
محمدحسن غلامی (ایران) 7 - محمود الرلایراه (اردن) 10
علیرضا سنجری (ایران) 11 - حمیدرضا مرادی (ایران) 12

مرحله نیمه نهایی///
لایث الرواشده (اردن) یک - آریان ابراهیم‌زاده (ایران) 13
محمود الرلایراه (اردن) 26 - حمیدرضا مرادی (ایران) 19

فینال///
آریان ابراهیم‌زاده (ایران) 14 - محمود الرلایراه (اردن) 11


وزن 48- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
ارسلان فتحی (ایران) - استراحت
امیررضا نجفوند (ایران) 18 - امید نقدی (ایران) 12
علیرضا دودانگه (ایران) - استراحت
علیرضا وفایی (ایران) - استراحت
کیوان کاظمی (ایران) - استراحت
احسان رحیمی (ایران) - استراحت
امیرمحمد امیرمحمدی (ایران) - استراحت
امیر ضامنی (ایران) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
ارسلان فتحی (ایران) 8 - امیررضا نجفوند (ایران) 15
علیرضا دودانگه (ایران) 9 - علیرضا وفایی (ایران) 11
کیوان کاظمی (ایران) 15 - احسان رحیمی (ایران) 17
امیرمحمد امیرمحمدی (ایران) 8 - امیر ضامنی (ایران) 11

مرحله نیمه نهایی///
امیررضا نجفوند (ایران) 4 - علیرضا وفایی (ایران) 5
احسان رحیمی (ایران) 15 - امیر ضامنی (ایران) 31

فینال///
علیرضا وفایی (ایران) 12 - امیر ضامنی (ایران) 18



وزن 51- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
علی نورمحمدی (ایران) - استراحت
آرمان امیری مهر (ایران) 7 - علی توکلی دینانی (ایران) 14
کامران کاظمی (ایران) 21 - امیرحسین آقایاری‌فر (ایران) 11
محسن صبوری (ایران) - استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
علی نورمحمدی (ایران) 4 - علی توکلی دینانی (ایران) 12
کامران کاظمی (ایران) 3 - محسن صبوری (ایران) 3 (برنده کاظمی)


فینال///
علی توکلی دینانی (ایران) 19 - کامران کاظمی (ایران) 3


وزن 55- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
علی خوش روش (ایران) - استراحت
لوئی ایهمدان (اردن) 20 - آرتور راخمانگولو (روسیه) 7
شایان رستمی (ایران) 24 - مهدی خاوری (ایران) 7
ابیلخاسان باخیتژان (قزاقستان) 17 - مهدی عسگری (ایران) 5
ابوالفضل قربانی (ایران) - استراحت
علیرضا بیگی (ایران) 32 - ابوالفضل توکلی (ایران) 11
قاسم رنجبران (ایران) 19 - حسن فریدون‌نژاد (ایران) 16
محمد ندیم فرتوسی (عراق) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
علی خوش روش (ایران) 14 - لوئی ایهمدان (اردن) 16
شایان رستمی (ایران) 19 - ابیلخاسان باخیتژان (قزاقستان) 2
ابوالفضل قربانی (ایران) 14 - علیرضا بیگی (ایران) 26
قاسم رنجبران (ایران) 12 - محمد ندیم فرتوسی (عراق) 7

مرحله یک‌چهارم///
لوئی ایهمدان (اردن) 13 - شایان رستمی (ایران) 15
علیرضا بیگی (ایران) 20 - قاسم رنجبران (ایران) 7

مرحله نیمه نهایی///
شایان رستمی (ایران) 19 - علیرضا بیگی (ایران) 21


وزن 59- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
متین حبیبی (ایران) - استراحت
رامین رحیمی (ایران) 8 - علی گودرزی (ایران) 18
علیرضا شریف کاظمی (ایران) 26 - مهران میرزانژاد (ایران) 5
میثم رضایی (افغانستان) 3 - امیرحسین امجدیان (ایران) 7
ابوالفضل مولایی (ایران) - استراحت
لوای نازال (اردن) 9 - عرفان بزرگی (ایران) 11
احمد رضایی (ایران) 3 - محمدرضا نوروزی (ایران) 13
موناج کومار (هند) - استراحت


مرحله یک‌چهارم///
متین حبیبی (ایران) 13 - علی گودرزی (ایران) 14
علیرضا شریف کاظمی (ایران) 3 - امیرحسین امجدیان (ایران) 12
ابوالفضل مولایی (ایران) 8 - عرفان بزرگی (ایران) 6
محمدرضا نوروزی (ایران) 27 - موناج کومار (هند) 6


مرحله نیمه‌نهایی///
علی گودرزی (ایران) 9 - امیرحسین امجدیان (ایران) 15
ابوالفضل مولایی (ایران) 10 - محمدرضا نوروزی (ایران) 11

فینال///
امیرحسین امجدیان (ایران) 14 - محمدرضا نوروزی (ایران) 16


وزن 63- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
حامد اصغری (ایران) - استراحت
عبدالله ایاد (اردن) صفر - امیرمصطفی رضایی (ایران) 12
امیررضا قاسمی (ایران) - استراحت
علی اکبر افشاری (ایران) - استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
حامد اصغری (ایران) 20 - امیرمصطفی رضایی (ایران) 11
امیررضا قاسمی (ایران) 18 - علی اکبر افشاری (ایران) 26

مرحله نیمه‌نهایی///
حامد اصغری (ایران) 25 - علی اکبر افشاری (ایران) 9



وزن 68- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
پدرام جمشیدی (ایران) 12 - امیرحسین بهرآبادی (ایران) 20
اشکان زحمتکشان (ایران) 5 - محمدرضا لاتی (ایران) 13
علی قویدل (ایران) 22 - محمدرضا نداقی (افغانستان) 10
محمداحسان مهاجری (ایران) 15 - سعید الساویر (اردن) 13

مرحله نیمه‌نهایی///
امیرحسین بهرآبادی (ایران) 20 - محمدرضا لاتی (ایران) صفر
علی قویدل (ایران) 12 - محمداحسان مهاجری (ایران) 9

فینال///
امیرحسین بهرآبادی (ایران) 12 - علی قویدل (ایران) 8



وزن 73- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
شهاب روزبهانی (ایران) - استراحت
محمدحسین پورمهر (ایران) 17 - فرزاد عالمی (ایران) 8
عبدالهادی الشوالی (اردن) - استراحت
محمد مقدم فرد (ایران) - استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
شهاب روزبهانی (ایران) 20 - محمدحسین پورمهر (ایران) 7
عبدالهادی الشوالی (اردن) 16 - محمد مقدم فرد (ایران) 15


فینال///
شهاب روزبهانی (ایران) 9 - عبدالهادی الشوالی (اردن) 10



وزن 78- کیلوگرم:


مرحله یک‌چهارم///
پژمان مرادی (ایران) - استراحت
حمیدرضا بدری (ایران) 12 - فاهد صبیحی (اردن) 5
حسین فرجی (ایران) - استراحت
کسرا دارپارش (ایران) - استراحت

مرحله نیمه نهایی///
پژمان مرادی (ایران) 17 - حمیدرضا بدری (ایران) 16
حسین فرجی (ایران) 6 - کسرا دارپارش (ایران) 4

فینال///
پژمان مرادی (ایران) 19 - حسین فرجی (ایران) 2


وزن 78+ کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
محمدطاها شمخالی (ایران) - استراحت
علی نجفی (ایران) 24 - خالد قشتا (اردن) 3
حکیم قلمان (پاکستان) 18 - محمد سلامه (سوریه) 35
محمدرضا سلیمانی (ایران) - استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
محمدطاها شمخالی (ایران) 3 - علی نجفی (ایران) 16
محمد سلامه (سوریه) 18 - محمدرضا سلیمانی (ایران) 32

فینال///
علی نجفی (ایران) 22 - محمدرضا سلیمانی (ایران) یک



تاريخ  ارسال:شنبه 11 اسفند 1397 - 09:49

تعداد بازديد: 2897

کد:110005-1398




 اخبار مرتبط:





  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام و نام خانوادگی :
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


 


    امكانات


 





گفت و گو


گزارش



صفحه نخست
تاريخچه تكواندو
اعضا هيئت رئيسه
كميته هاي ستادي
هيئت هاي استاني
قوانين كيوروگي
قوانين پومسه
قوانين هانمادانگ
كيوروگي
پومسه
هانمادانگ
كل اخبار
آرشیو اخبار
اخبار استان ها
گفت و گو
گزارش
یادداشت
نشريه تكواندو
بانوان
سازمان ليگ
تیم های ملی
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک
كميته آموزش
كميته داوران
كميته مربيان
كميته فرهنگي
كميته استانها
كميته روابط عمومي
كميته روابط بين الملل
كميته مسابقات
كميته آزمون
كميته توسعه همگانی
كميته قضایی
گزارش تصويري
بازيهاي المپيك
قهرماني جهان
جام جهاني
بازيهاي آسيايي
قهرماني غرب آسيا
باشگاههاي آسيا
بين المللي دهه فجر
پاراتکواندو
بازیهای آسیایی
جام باشگاه های آسیا
نظامیان جهان
مرکز جهانی تکواندو
بانک شهدای تکواندو
تالار مدال آوران
تالار افتخارات
دانشگاه علمی کاربردی
پيوندها
ارسال اخبار
پرسش و پاسخ
تماس باما
اعلام مشكلات سايت
ویدئوهای تکواندو
جستجو
آئين نامه
اطلاعیه و بخشنامه

آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
شناسه پستي:
1931747674         تلفنخانه :3-22242441    
ساعات كار فدراسيون تكواندو : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.

  
 Free Page Rank Tool